Kurumsal

DÜZEN SÜRÜCÜ KURSU HAKKIMIZDA


1992 yılında kurulan kursumuz Demetevlerin en eski sürücü kurslarındandır. Ivedik Caddesi No : 169 Demetevler adresinde , adresini ve eğitim hiç değiştirmeden 2014 tarihine kadar 20.000 kursiyeri ehliyet sahibi yapmıştır.

Kursumuzda 'B' ve 'E' sınıfı ehliyetler verilmektedir. Kursumuzda Şehit Aile ve yakınlarına ücretsiz ihtiyaç sahibi fakir ögrencilere yüksek indirim oranlarında ehliyet verilmektedir.

Eğitim kalitemizin git gide artması değişmeyen ve tercübeli eğitim kadromuzdan kaynaklanmaktadır. Düzen Sürücü Kursu , tüm özel kurslar gibi Milli Eğitim Bakanlığı'nın denetim ve gözetimi altında hizmet vermektedir. Düzen Sürücü Kursu – Ankara, sürücü eğitimi teorik ve pratik olarak uzman ve deneyimli kadromuz tarafından verilmektedir. Tam donanımlı ehliyet sürücü kursumuz modern araç gereçlerle verilen teorik dersler, son model araçlarımızla direksiyon eğitim pistinde ve akıcı bir trafikte uzmanlarımızın verdiği derslerle pratiğe dönüştürülmektedir. Amacımız ' Bir ehliyet bir iş imkanıdır ' dürüstlügü ile kalitemizden ödün vermemektedir.

DÜZEN SÜRÜCÜ KURSU - YÖNETİM VE EĞİTİMCİLERİ

Semiha YILDIRIM

Şirket Müdürü

Fikriye MALKOÇ

Kurs Müdürü - İlkyardım Öğretmeni

Fatmanur Özer

Sekreter

Kahraman YILDIRIM

Motor ve Araç Tekniği Öğretmeni

Abdulkadir MALKOÇ

TRAFIK VE ÇEVRE BILGISI ÖĞRETMENİ

Emrehan MALKOÇ

Direksiyon Eğitmeni

Ali İmran DAĞLI

Direksiyon Eğitmeni

Hacı Ali ELBEY

Direksiyon Eğitmeni

BİZE BİR MAİL İLE BAŞVURU YAPABİLİRSİNİZ.